ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Bogdanka przedstawi rekomendację dot. dywidendy za '16 w kwietniu
31.03.2017r. 13:41

Zarząd Bogdanki przedstawi rekomendację dotyczącą dywidendy za 2016 rok w kwietniu - poinformował na piątkowej konferencji prezes Krzysztof Szlaga.
10 lutego Szlaga informował, że zarząd przedstawi rekomendację w sprawie dywidendy w okolicach kwietnia, maja.
Dzień wcześniej, 9 lutego, spółka podała, że w perspektywie średnio i długoterminowej chce pozostać spółką dywidendową, a zarząd będzie wnioskował w przyszłości do WZ o wypłatę dywidendy na poziomie do 50 proc. jednostkowego zysku netto.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE