ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Bogdanka opublikowała Raport Zintegrowany za 2016 rok
25.07.2017r. 16:29

Raport Zintegrowany GK LW "Bogdanka" S.A. to dokument, w którym przedstawione zostały najważniejsze działania podjęte w Grupie w minionym roku, podstawowe zasady, którymi kieruje się Spółka, realizując cele biznesowe, a także osiągnięte wyniki - finansowe oraz te w kontekście zrównoważonego rozwoju. Przedstawione są one w odniesieniu do założeń obowiązującej "Strategii społecznej odpowiedzialności na lata 2014-2017".
Tak jak w poprzednich latach publikacja opracowana została w oparciu o wytyczne międzynarodowego standardu GRI (Global Reporting Initiative) G4, z wykorzystaniem The International Integrated Reporting Framework i zawiera zintegrowane wyniki finansowe oraz informacje pozafinansowe całej Grupy Kapitałowej LW Bogdanka. za rok kalendarzowy 2016, tj. okres od 1 stycznia 2016 r. do 31 grudnia 2016 r. Jednocześnie raport wskazuje istotne zdarzenia, które miały miejsce po dacie bilansowej, a przed publikacją niniejszego raportu.
Zobacz także:

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE