ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

PGE Dystrybucja spieszy na pomoc Enei Operator
15.08.2017r. 19:03

PGE Dystrybucja odpowiada na apel Premier Beaty Szydło oraz Ministra Tchórzewskiego i wysyła specjalistów na północ Polski, gdzie Enea Operator usuwa skutki ubiegłotygodniowych nawałnic.
Z inicjatywy prezesa PGE Henryka Baranowskiego PGE Dystrybucja jeszcze dzisiaj wyśle posiłki dla Enei Operator. Będą to 3 brygady wyspecjalizowanych energetyków, którzy pomogą w usuwaniu skutków nawałnic i burz, które przeszły kilka dni temu nad północną Polską.

6 samochodów technicznych wyposażonych w specjalistyczny sprzęt, najlepiej przeszkoleni pracownicy - to pomoc PGE Dystrybucja dla Enei Operator, która kolejną dobę usuwa skutki gwałtownych burz, które zniszczyły na jej terenie infrastrukturę energetyczną.
- Po usunięciu wszystkich awarii i przyłączeniu wszystkich odbiorców PGE Dystrybucja niezwłocznie podjęliśmy decyzję o wysłaniu pomocy dla energetyków z Enei Operator. Nasza inicjatywa to również odpowiedź na apel Premier Szydło, która zaapelowała dzisiaj o pomoc w celu jak najszybszego usunięcia skutków nawałnic, jakie dotknęły północ naszego kraju - powiedział Henryk Baranowski, prezes PGE.

- Wysyłamy naszych najlepszych fachowców i najlepiej wyposażone w sprzęt samochody, by jak najskuteczniej pomóc naszym kolegom z Enei przy usuwaniu skutków gwałtownych burz, które kilka dni temu przeszły nad terenem obsługiwanym przez naszych kolegów z Enei Operator. Jestem przekonany, że pomoże to przyspieszyć proces przywracania zasilania w energię elektryczną odbiorcom z północnej Polski - powiedział Wojciech Lutek, Prezes PGE Dystrybucja.

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: pragmatyk 16.08.2017r. 09:16
czy ten tryb Państwu czegoś nie przypomina???
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Stary Wyga 23.08.2017r. 08:22
Przez kilka dni nie odbierali telefonów na własnym terenie od odbiorców, a silą się na pomoc. Część odbiorców nie... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE