ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Za trzy tygodnie możemy poznać nowych wiceprezesów Enei
28.08.2017r. 19:19

Nie całe dwa tygodnie mają kandydaci zainteresowanie objęciem stanowisk wiceprezesów Enei na złożenie swoich aplikacji - wynika z zamieszczonego na stronie spółki ogłoszenia rady nadzorczej.
W ubiegły czwartek rada nadzorcza Enei podjęła decyzję o odwołaniu ze składu zarządu dwóch wiceprezesów spółki - ds. korporacyjnych oraz ds. finansowych. Jak wynika z ogłoszenia zamieszczonego na stronie internetowej spółki tego samego dnia rada nadzorcza Enei wszczęła postępowania kwalifikacyjne dla kandydatów na oba stanowiska.
Zainteresowani kandydaci mają czas na składanie swoich ofert do piątku 8 września do godziny 14.00. Otwarcie zgłoszeń zaplanowano na poniedziałek 11 września na godzinę 12.00. Rozmowy kwalifikacyjne mają się odbyć dniach 12-15 września.

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: blackout 29.08.2017r. 09:54
podajcie od razu nazwiska nie ma co się czaić
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE