ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

TUW PZUW ubezpieczy inwestycje w Ostrołęce
08.09.2017r. 05:32

Enea i Energa podpisały list intencyjny z TUW PZUW w sprawie współpracy ubezpieczeniowej przy projekcie budowy nowego bloku energetycznego w Ostrołęce - informuje "Rzeczpospolita".
Jak czytamy w dzienniku, zgodnie z podpisanym podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy listu intencyjnego, należące grupy PZU Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych PZUW, będzie ubezpieczać projekt budowy bloku 1000 MW w Ostrołęce.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE