ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Pół miliona Odbiorców Enei Operator z przywróconym zasilaniem
06.10.2017r. 21:43

W ciągu niespełna doby energetycy Enei Operator, dzięki ciężkiej pracy w trudnych warunkach, przywrócili dostawy energii elektrycznej do ponad 500 tys. odbiorców.
Awarie spowodowane przez orkan Ksawery są usuwane przez ponad 320 brygad Enei Operator, Enei Serwis i współpracujących firm. Blisko 900 specjalistów walczy o jak najszybsze przywrócenie dostaw prądu do wszystkich odbiorców. Nieprzerwanie pracując od czwartkowego wieczora.

Dzięki zaangażowaniu brygad elektromonterskich oraz skoordynowanej współpracy pomiędzy operatorami systemu dystrybucyjnego i operatorem systemu przesyłowego, dotychczas udało się przywrócić zasilanie na 38 liniach wysokiego napięcia 110 kV oraz we wszystkich Głównych Punktach Zasilających (GPZ).
Obecnie na obszarze Enei Operator bez zasilania pozostaje pięć linii 110 kV i ok. 110 tys. Odbiorców. Energetycy intensywnie pracują nad tym, by przywrócić zasilanie do wszystkich stacji średniego napięcia na niskie do końca niedzieli. Spółka dotychczas przywróciła już dostawy energii elektrycznej w ponad 2 300 miejscowościach.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE