ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Nowy członek rady nadzorczej Bogdanki
20.12.2017r. 14:27

Zarząd Lubelskiego Węgla Bogdanka poinformował, iż w 20 grudnia otrzymał oświadczenie od Ministra Energii o powołaniu członka rady nadzorczej spółki.
Resort energii na podstawie przysługujących mu zgodnie z statutem spółki uprawnień powołał do rady nadzorczej Bogdanki Annę Spoz.

Oprócz nowo-powołanej, w skład rady nadzorczej Bogdanki wchodzą: Szymon Jankowski, Magdalena Kaczmarek, Mirosław Kowalik, Przemysław Krasadomski, Kamil Patyra, Mariusz Romańczuk oraz Michał Stopyra.
Anna Spoz jest absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania na kierunku Zarządzanie i Marketing. Posiada tytuł doktora nauk ekonomicznych w dziedzinie ekonomii nadany uchwałą Rady Wydziału Nauk Ekonomicznych UMCS w Lublinie. Jest też absolwentka studiów podyplomowych na UMCS, uczestniczyła również w licznych kursach i konferencjach w zakresie rachunkowości, finansów i prawa podatkowego. Uzyskała certyfikat ukończenia kursu dla kandydatów na głównych księgowych organizowany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Toruniu. Od 2002 r. zatrudniona w spółce Poltor, obecnie na stanowisku dyrektora ds. ekonomiczno-finansowych. Od 2013 r. adiunkt na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Wieloletni praktyk w dziedzinie rachunkowości, podatków, finansów i zarządzania. Autorka publikacji z zakresu zarządzania (restrukturyzacja przedsiębiorstw), finansów przedsiębiorstw i sprawozdawczości finansowej przedsiębiorstw wg UoR i MSSF.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE