ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zmiany w składzie RN Bogdanki
29.12.2017r. 11:31

W dniu 29 grudnia 2017 r. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Lubelskiego Węgla Bogdanka w wyniku podjętej uchwały odwołało Magdalenę Kaczmarek ze składu rady nadzorczej spółki.
Następnie Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Lubelskiego Węgla Bogdanka S.A. w wyniku podjętej uchwały powołało do składu rady nadzorczej spółki Ewę Nowaczyk.
Ewa Nowaczyk jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, ukończyła studia na Wydziale Zarządzania na kierunku Zarządzanie i Marketing. Ukończyła również Studia Podyplomowe Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu w zakresie Polskich i Międzynarodowych Standardów Rachunkowości. W 2007 r. odbyła kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa zakończony egzaminem i uzyskaniem dyplomu. Z Enea SA związana od 2003 r., gdzie rozpoczęła pracę w Departamencie Finansowym. Obecnie zatrudniona w Enea Centrum sp. z o.o. na stanowisku Doradcy Dyrektora Departamentu Finansowo - Księgowego. Posiada doświadczenie w nadzorowaniu spółek kapitałowych - pełniła funkcje członka rady nadzorczej m.in. w Energetyka Poznańska Zakład Transportu sp. z o.o., Szpital Uzdrowiskowy ENERGETYK sp. z o.o.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE