ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Enea Eco - nowy produkt promujący zwiększanie zużycia energii w godzinach nocnych
01.02.2018r. 16:55

Enea rozszerzyła swoją ofertę o nowy produkt promujący zwiększanie zużycia energii w godzinach nocnych. Nowa oferta - Enea Eco - ma, dzięki preferencyjnym cenom, zachęcić klientów do korzystania z ogrzewania elektrycznego oraz samochodów elektrycznych - napisała w komunikacie spółka.
Produkt przeznaczony jest dla klientów indywidualnych, którzy zużywają energię na potrzeby gospodarstw domowych przyłączonych do sieci Enei Operator. Ideą produktu jest wspieranie zwiększenia zużycia energii w godzinach od 22.00 do 6.00. Nowy produkt Enei ma być uzupełnieniem preferencyjnych rozwiązań jakie znalazły się w taryfie dystrybucyjnej Enei Operator, która funkcjonuje od 31 stycznia tego roku.

- Jest to ciekawa alternatywa dla tych, którzy chcą rozpocząć korzystanie w swoich domostwach z ogrzewania elektrycznego lub też ładować pojazdy elektryczne w godzinach nocnych. Wprowadzenie Enea Eco to pierwszy etap długofalowych działań Enei, wpływających na świadomość Klientów w zakresie ochrony środowiska i walki ze smogiem. Zależy nam na komforcie Klientów, ale także ważny jest dla nas aspekt ekologiczny i poprawa jakości powietrza - powiedział Piotr Adamczak, wiceprezes Enei ds. handlowych.

W efekcie połączenia preferencyjnych cen energii w produkcie i stawek dystrybucyjnych, objęta nimi dodatkowo zużyta w nocy kilowatogodzina będzie znacząco tańsza niż w ciągu dnia - podała Enea.
Produkt Enea Eco jest dostępny w Biurach Obsługi Klienta Enei od 31 stycznia br.

Enea zakłada kompleksowe podejście do ekologii. Dlatego dotychczasowy produkt Enea Smart wkrótce zostanie rozszerzony o dodatkowy pakiet - Ogrzewanie. Według spółki stanowi on odpowiedź na zapotrzebowanie klientów poszukujących rozwiązań pozwalających na zdalne i programowalne sterowanie domowym systemem ogrzewania. Dzięki temu pakietowi klienci Enei będą mogli m.in. zdalnie kontrolować temperaturę w pomieszczeniu, co pozwoli na większą efektywność, oszczędności i poprawę komfortu. Pakiet Ogrzewanie, podobnie jak pozostałe pakiety z linii Enea Smart, dostępny będzie w Biurach Obsługi Klienta i będzie można go kupić już za miesiąc - poinformowała Enea.

KOMENTARZE ( 5 )

Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: balckout 01.02.2018r. 20:58
Jarek super produkt wymyśliłeś !!!
Odpowiedzi: 1 | Najnowsza odpowedź: 03-02-2018r. 16:14 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: klient 01.02.2018r. 21:42
muszę przyznać, że na kanwie informacji prasowych zacząłem dziś szukać jakiś konkretnych informacji na temat tego... pełna treść komentarza
Odpowiedzi: 1 | Najnowsza odpowedź: 02-02-2018r. 07:37 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Lesław 02.02.2018r. 07:57
W taryfie Enea Operator mowa o tym, że nowe niższe stawki są dla ilości energii zużytej w większej ilości niż do tej... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 5 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE