ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Prezes Bogdanki odwołany
16.02.2018r. 14:15

16 lutego rada nadzorcza LW Bogdanki odwołania Krzysztofa Szlagi z funkcji prezesa zarządu.
Ponadto rada nadzorcza, podjęła uchwałę w sprawie powierzenia funkcji pełniącego obowiązki prezesa zarządu Sławomirowi Karlikowskiemu obecnemu zastępcy prezesa zarządu ds. produkcji, pełniącemu równocześnie funkcję kierownika ruchu Zakładu Górniczego. Sławomir Karlikowski jest związany z LW Bogdanka od 1991 roku, od 2016 roku jako członek zarządu spółki.

Podczas dzisiejszego posiedzenia Rady Nadzorczej zdecydowano także o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko prezesa zarządu spółki oraz przyjęcia szczegółowych zasad i trybu postępowania kwalifikacyjnego na to stanowisko.
- Dziękujemy Krzysztofowi Szladze za 5 lat pracy w zarządzie LW Bogdanka i jego wkład włożony w rozwój Spółki. Był to ważny okres dla Bogdanki - Spółka poradziła sobie w trudnym otoczeniu rynkowym, stała się częścią Grupy Enea i wdraża nową strategię rozwoju. Ciągłość wysokiej jakości zarządzania zapewnią pozostali członkowie Zarządu, którzy pozostają w Spółce. Krzysztofowi Szladze życzę sukcesów w dalszej karierze zawodowej - powiedział Mirosław Kowalik, Przewodniczący Rady Nadzorczej LW Bogdanka.

- Praca w Bogdance to bardzo ważny okres mojego zawodowego życia. Odchodzę z poczuciem zawodowej satysfakcji gdyż dzięki wspólnej pracy Zarządu i załogi, LW Bogdanka to obecnie spółka w bardzo dobrej formie, stabilna finansowo i operacyjnie - wskaźniki efektywności należą do najwyższych w branży, Spółka wypracowuje bardzo dobre wyniki finansowe, a dzięki otrzymaniu w 2017 roku koncesji na złoże Ostrów będzie mogła fedrować przez kolejnych blisko 50 lat - powiedział Krzysztof Szlaga, odchodzący Prezes Zarządu LW Bogdanka.

KOMENTARZE ( 8 )

Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: energetyk 16.02.2018r. 15:40
najpierw Piosik i Franzkowiak a teraz Szlaga - ta Grupa konsekwentnie pozbywa się menedżerów, którzy mają... pełna treść komentarza
Odpowiedzi: 4 | Najnowsza odpowedź: 23-02-2018r. 23:48 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Akcjonariusz 16.02.2018r. 16:34
Będzie lepiej? Dla kogo?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: akcjonariuszek 17.02.2018r. 10:47
Czy ktokolwiek rozumie politykę kadrową PiS-u? Czy takowa w ogóle istnieje?
Odpowiedzi: 1 | Najnowsza odpowedź: 21-02-2018r. 10:26 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 8 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE