ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Polimex zmniejszył koszty projektu Kozienice
21.02.2018r. 18:23

Zarząd spółki Polimex-Mostostal zdecydował o zmniejszeniu kosztów związanych z budową bloku energetycznego o mocy 1.075 MW na parametry nadkrytyczne w Elektrowni Kozienice o 42,3 mln zł.
komunikacie podano, że decyzja zarządu jest efektem działań, w ramach których dokonano częściowego ograniczenia zdiagnozowanych uprzednio ryzyk technicznych, optymalizacji procesów zakupowych oraz usprawnienia procesów weryfikacyjno-rozliczeniowych z podwykonawcami i dostawcami.

Decyzja ma także związek z podpisaniem protokołu przejęcia bloku do eksploatacji 19 grudnia 2017 roku.
W czerwcu 2016 roku Polimex-Mostostal zidentyfikował szereg ryzyk technicznych związanych z budową bloku w Kozienicach. Spółka szacowała wówczas, że wzrost całkowitych kosztów związanych z tymi ryzykami wynosi około 130 mln zł.

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: Akcjonariusz 22.02.2018r. 05:38
Poprawa wyniku kosztem podwykonawców?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Księgowy 22.02.2018r. 12:56
Taki nowy sposób rozliczenia kar umownych.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE