ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Enea rozszerza linię produktową Enea Smart o Pakiet Ogrzewanie
06.03.2018r. 18:13

Enea kontynuuje rozwój swojej oferty produktowej opartej na innowacyjnych rozwiązaniach typu Smart Home. Firma, w ramach produktu Enea Smart, wprowadziła do sprzedaży nowy Pakiet Ogrzewanie. Dzięki niemu Klienci zyskają możliwości zarządzania temperaturą w wybranych pomieszczeniach mieszkania lub domu, osiągając przy tym wymierne oszczędności w związku ze zmniejszeniem kosztów ogrzewania.
- Wprowadzenie Pakietu Ogrzewanie to kolejny krok w rozwoju naszej linii produktowej Enea Smart. Do funkcjonujących Pakietów Oszczędność, Ochrona, Bezpieczeństwo dodajemy nowy Pakiet Ogrzewanie. Nasi Klienci poza energią zyskają dostęp do nowoczesnych rozwiązań, które podnoszą jakość i komfort życia oraz zapewniają oszczędności w domowym budżecie. Rozszerzając produkt o kolejne pakiety, chcemy dodatkowo zachęcić Klientów do korzystania z innowacyjnych rozwiązań w codziennym życiu - powiedział Piotr Adamczak, wiceprezes Enei ds. handlowych.

Pakiet Ogrzewanie, podobnie jak pozostałe dostępne w ofercie Enea Smart, funkcjonuje w oparciu o produkty przeznaczone do samodzielnego montażu (Plug&Play) i łatwe w konfiguracji. W skład pakietu wchodzą: Centrala Zarządzająca HCL, dwie Inteligentne Głowice Termostatyczne oraz dwa Czujniki Temperatury.

System inteligentnych urządzeń do sterowania ogrzewaniem pozwala na zoptymalizowanie temperatury w dowolnym pomieszczeniu, podnosząc tym samym komfort życia domowników. Inteligentna Głowica Termostatyczna, reagując na nagłe zmiany temperatury, pozwala na zmniejszenie strat ciepła. Urządzenia wchodzące w skład Pakietu Ogrzewanie współpracują z pozostałymi urządzeniami linii Enea Smart. Pakiet Ogrzewanie pozwoli Klientom Enei, za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne, na zdalne zarządzanie ogrzewaniem z dowolnego miejsca.

Nowy pakiet dostępny jest w Biurach Obsługi Klienta Enei. Podobnie jak w przypadku pozostałych pakietów: Bezpieczeństwo, Oszczędność oraz Ochrona, Enea oferuje gwarancję cen i stawek opłat handlowych na 3 lata wraz z atrakcyjnym pakietem urządzeń typu smart.
Produkt Enea Smart to połączenie kompleksowej umowy sprzedaży energii z rozwiązaniami dla domu i mieszkania, które zwiększają bezpieczeństwo i zabezpieczają dom przed skutkami pożaru, zalania, włamania oraz pozwalają na zarządzanie zużyciem energii. Wraz z dostępem do internetu Klienci mogą sprawdzać aktualny stan domowych urządzeń, mając pewność, że dom jest bezpieczny. Dzięki mobilnej aplikacji działań tych można dokonywać z dowolnego miejsca, także spoza domu.

Pakiet Oszczędność pozwala na zarządzanie energią, kontrolę jej zużycia i w konsekwencji umożliwia obniżenie rachunków. Dzięki Pakietowi Ochrona zarządzamy energią, oszczędzamy na rachunkach i mamy oko na swój dom. W Pakiecie Bezpieczeństwo mamy możliwość zarządzania energią i oszczędzania na rachunkach, dodatkowo możemy zapewnić spokój sobie i swojej rodzinie.

W zależności od pakietu dostępne są różne urządzenia, np. inteligentna wtyczka, czujnik ruchu, otwarcia drzwi i okien, dymu, czy zalania. Oferta Enei pozwala na dalszą rozbudowę systemu o kolejne moduły w zależności od potrzeb. Cały system jest sterowany ze specjalnej aplikacji dostępnej na smartfony i tablety z systemem iOS i Android. Polskojęzyczne oprogramowanie pozwala na łatwą obsługę wszystkich urządzeń smart home.
Enea

KOMENTARZE ( 5 )


Autor: On 06.03.2018r. 20:16
Super. Brawo enea.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: Eco 06.03.2018r. 21:57
Głowica termostatyczna grzejnika to bardzo trafiony i praktyczny pomysł. Czujnik temperatury w zestawie pozwoli... pełna treść komentarza
Odpowiedzi: 1 | Najnowsza odpowedź: 07-03-2018r. 08:00 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Birek 07.03.2018r. 21:40
Na elektroni jurku
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Witkor 31.03.2018r. 12:56
fajnie, ale jezeli szukacie prawdziwych oszczednosci na rachunkach za prad to zachecam was do zmiany dostawcy energii... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 5 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE