ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT


KALENDARIUM WYDARZEŃ
Enea - Raport za I kwartał 2019 roku

Kiedy: 23 maj 2019
Miejsce:
Organizator: Enea
LW Bogdanka - Raport za I kwartał 2019 roku

Kiedy: 23 maj 2019
Miejsce:
Organizator: LW Bogdanka
Enea - Raport za pierwsze półrocze 2019 roku

Kiedy: 30 sierpień 2019
Miejsce:
Organizator: EneaSERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Nowy członek rady nadzorczej Enei
22.03.2018r. 10:47

Ministerstwo Energii korzystając ze swoich statutowych uprawnień powołało nowego członka rady nadzorczej Enei - podała spółka w komunikacie
Zarząd Enei poinformował o wpłynięciu do spółki w dniu 22 marca 2018 roku oświadczenia Ministra Energii z tego samego dnia o skorzystaniu przez ministra z uprawnienia do powołania członka rady nadzorczej spółki.

Resort energii z dniem 22 marca 2018 roku do składu rady nadzorczej Enei powołał Ireneusza Kulkę.

Przypominamy, że w dniu 13 marca 2018 roku do spółki wpłynęła datowana na ten sam dzień rezygnacja z pełnienia funkcji członka rady nadzorczej Enei reprezentującego Skarb Państwa Pawła Skopińskiego.
Wiele wskazuje również na to, że to nie koniec zmian w radzie nadzorczej poznańskiej spółki ponieważ w porządku obrad zwołanego na 16 kwietnia nadzwyczajnego walnego zgromadzenia Enei jest między innymi punkt odnośnie zmian w RN.

Po dzisiejszej zmianie RN Enei pracuje w składzie: Stanisław Kazimierz Hebda (przewodniczący), Rafał Bargiel, Sławomir Brzeziński, Wojciech Klimowicz, Piotr Kossak, Ireneusz Kulka, Tadeusz Mikłosz, Piotr Mirkowski, Roman Stryjski oraz Rafał Szymański.

KOMENTARZE ( 2 )

Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: Górnik 22.03.2018r. 17:15
Dlaczego tylko 9-u
Odpowiedzi: 1 | Najnowsza odpowedź: 23-03-2018r. 09:09 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE