ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT


KALENDARIUM WYDARZEŃ
Enea - Raport za I kwartał 2019 roku

Kiedy: 23 maj 2019
Miejsce:
Organizator: Enea
LW Bogdanka - Raport za I kwartał 2019 roku

Kiedy: 23 maj 2019
Miejsce:
Organizator: LW Bogdanka
Enea - Raport za pierwsze półrocze 2019 roku

Kiedy: 30 sierpień 2019
Miejsce:
Organizator: EneaSERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zmiany w zarządzie Enei Centrum
28.03.2018r. 06:30

Rada nadzorcza Enei Centrum powołała z dniem 28 marca br. nowego prezesa i oraz członka zarządu spółki.
Prezesem Enei Centrum został Sławomir Jankiewicz, który w latach 2008-2010 pełnił funkcję członka zarządu ds. ekonomicznych w Enei. Natomiast na stanowisko członka zarządu ds. IT i rozwoju w Enei Centrum został powołany Krzysztof Kierzkowski, który do 16 marca br. był prezesem tej spółki.

W zarządzie Enei Centrum zasiadają oprócz nowo powołanych: Łukasz Pawłowski - członek zarządu ds. obsługi klienta i Ewa Troszczyńska - członek zarządu ds. finansowych.
Enea Centrum odpowiada za obsługę klientów Enei. Spółka jest między innymi odpowiedzialna za zarządzanie biurami obsługi klienta i świadczy usługi wsparcie pozostałych spółek GK Enea w zakresie księgowości i płac, kadr oraz IT i logistyki.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE