ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT


KALENDARIUM WYDARZEŃ
Enea - Raport za I kwartał 2019 roku

Kiedy: 23 maj 2019
Miejsce:
Organizator: Enea
LW Bogdanka - Raport za I kwartał 2019 roku

Kiedy: 23 maj 2019
Miejsce:
Organizator: LW Bogdanka
Enea - Raport za pierwsze półrocze 2019 roku

Kiedy: 30 sierpień 2019
Miejsce:
Organizator: EneaSERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Kolejne zmiany w radzie nadzorczej Enei
16.04.2018r. 19:17

Dzisiaj doszło do kolejnych zmian w radzie nadzorczej, a co ciekawe jeden z niedawno powołanych jej członków został w dniu dzisiejszym odwołany z jej składu, a później do niej powołany.
Nadzwyczajne walne zgromadzenie Enei obradujące w dniu 16 kwietnia br. odwołano ze składu rady nadzorczej spółki Rafała Bargiela, dotychczasowego członka RN oraz Piotra Kossaka, jej dotychczasowego wiceprzewodniczącego. Jednocześnie NZW w skład rady nadzorczej Enei IX wspólnej kadencji powołało Ireneusza Kulkę oraz Pawła Jabłońskiego.

Pierwszy z nich został do rady nadzorczej powołany przez resort energii, na podstawie przysługujących mu uprawnień statutowych, 22 marca 2018 roku, ale dzisiaj w godzinach przedpołudniowych ministerstwo odwołało go z tej funkcji.
Zgodnie z decyzją NZW, uchwała dotycząca powołania Pawła Jabłońskiego do RN Enei wejdzie w życie z chwilą podjęcia z mocą obowiązującą od dnia pozyskania przez kandydata pozytywnej opinii Rady do spraw spółek z udziałem Skarbu Państwa i państwowych osób prawnych.

Po dzisiejszych decyzja RN Enei pracuje w składzie: Stanisław Kazimierz Hebda (przewodniczący), Sławomir Brzeziński, Wojciech Klimowicz, Ireneusz Kulka, Tadeusz Mikłosz, Piotr Mirkowski, Roman Stryjski oraz Rafał Szymański.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE