ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT


KALENDARIUM WYDARZEŃ
Enea - Raport za I kwartał 2019 roku

Kiedy: 23 maj 2019
Miejsce:
Organizator: Enea
LW Bogdanka - Raport za I kwartał 2019 roku

Kiedy: 23 maj 2019
Miejsce:
Organizator: LW Bogdanka
Enea - Raport za pierwsze półrocze 2019 roku

Kiedy: 30 sierpień 2019
Miejsce:
Organizator: EneaSERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zmiany w statucie Enei
18.04.2018r. 11:29 17.04.2018r. 05:40

Na wniosek akcjonariusza - Skarbu Państwa reprezentowanego przez resort energii, walne zgromadzenie Enei podjęło w poniedziałek uchwałę odnośnie zmian w statucie spółki. Zmiana dotyczy procedury wyboru członków zarządu.
Zgodnie z przyjętą przez walne zgromadzenie Enei uchwałą z jej statutu został usunięty punkt, który mówi, iż termin przyjmowania zgłoszeń w ramach procedury powoływania członków zarządu nie może być krótszy niż 14 dni od dnia publikacji ogłoszenia.

Wnioskodawca - resort energii, zmianę uzasadniał potrzebą optymalizacji procesu wyboru członków zarządu w postępowaniu kwalifikacyjnym prowadzonym przez radę nadzorczą.
Taką samą zamianę resort energii chciał wprowadzić w statucie Taurona, ale uchwała w tej sprawie nie została przyjęta przez walne zgromadzenie spółki.

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: elko 22.04.2018r. 09:16
Po co 24 dni na zgłoszenia ! Jak można przyjąć gŁąbów na ważne stanowiska w 2 godziny, vide enea wytwarzanie i... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE