ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Enea może zaktualizować cele strategiczne
21.03.2019r. 13:30

Enea jest w trakcie analizy celów strategicznych grupy w związku ze zmieniającym się otoczeniem rynkowym - poinformował prezes Enei Mirosław Kowalik.
"Analizujemy otoczenie bliższe i dalsze. (...) Jesteśmy w trakcie poważnej analizy celów strategicznych, biorąc pod uwagę zmiany jakie nastąpiły w 2018 r:, czyli pakiet zimowy. To będzie implikowało nowe uwarunkowania działalności sektora w Polsce i w Europie. Do tego się przygotowujemy. Duży nacisk kładziemy na analizy, by ewentualnie zaktualizować cele strategiczne, by w sposób prawidłowy przeprowadzić transformację" - powiedział Kowalik na konferencji prasowej.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE