ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Enea chce do końca roku zaktualizować strategię rozwoju
08.04.2019r. 15:56

Grupa Enea chce do końca roku przedstawić zaktualizowaną strategię rozwoju - poinformował prezes Enei Mirosław Kowalik.
"Będziemy się starali przedstawić aktualizację strategii do końca roku. Chcemy się dostosować do nowych reguł gry, do zmieniającego się otoczenia rynkowego" - powiedział dziennikarzom Kowalik w kuluarach Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego w Gdańsku.

W trakcie panelu prezes mówił m.in. o pakiecie zimowym, który trzeba wziąć pod uwagę.
"Jeśli mówimy o transformacji miksu energetycznego Enei, to będzie on szedł równolegle do transformacji miksu krajowego" - powiedział Kowalik.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE