ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

RN Enei zaopiniowała wniosek zarządu w sprawie podziału zysku
11.04.2019r. 18:53

Rada nadzorcza Enei 11 kwietnia podjęła uchwałę w sprawie wniosku zarządu spółki odnośnie podziału zysku za ubiegły rok.
Rada nadzorcza Enei podjęła uchwałę, w której pozytywnie zaopiniowała wniosek zarządu spółki w sprawie podziału zysku za ubiegły rok. Zarząd wnioskował przeznaczenie zysku neto, który wyniósł 727,136 mln zł, w całości na finansowanie inwestycji poprzez zwiększenie kapitału rezerwowego.

Ostateczną decyzję w sprawie przeznaczenia zysku netto za rok obrotowy 2018 podejmie zwyczajne walne zgromadzenie spółki.
W 2018 roku zarząd również zarekomendował przeznaczenie zysku z 2017 roku na finansowanie inwestycji.

Ostatnio Enea wypłaciła dywidendę w 2017 roku, przeznaczając z syku za 2016 rok na ten cel 110,36 mln zł, czyli 0,25 zł akcję.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE