ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Nowy zarząd TGPE
18.06.2019r. 15:16

W dniu 13 czerwca br. odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Towarzystwa Gospodarczego Polskie Elektrownie, podczas którego powołano nowe władze stowarzyszenia na kolejną 3-letnią kadencję.
Prezesem zarządu w miejsce ustępującego Jacka Janasa został wybrany Jarosław Broda - wiceprezes zarządu ds. zarządzania majątkiem i rozwoju Tauron Polska Energia.

Do zarządu zostali wybrani także:
  • Zygmunt Artwik reprezentujący Zespół Elektrowni Pątnów - Adamów - Konin S.A.,
  • Norbert Grudzień - PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
  • Jacek Janas - Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A.
  • Antoni Józwowicz - Enea Wytwarzanie Sp. z o.o.
  • Robert Ostrowski - PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
  • Tomasz Wilczak - PGNiG TERMIKA S.A.
  • Lech Żak - Enea Elektrownia Połaniec S.A.
Jarosław Broda jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, posiada dyplom ukończenia studiów podyplomowych w dziedzinie zarządzania projektami na Akademii Leona Koźmińskiego. Posiada doświadczenie w obszarze konsolidacji i funkcjonowania sektora elektroenergetycznego, prywatyzacji państwowych grup energetycznych, tworzenia procesów związanych z restrukturyzacją i budowaniem strategii oraz projektów rozwojowych podmiotów energetycznych. Od początku kariery zawodowej związany z podmiotami sektora energetycznego, w których zajmował wysokie stanowiska menadżerskie i dyrektorskie. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Ministerstwie Skarbu Państwa oraz w Tauron i GDF Suez Energia Polska. Ostatnio związany z GDF Suez Energia Polska - Katowice i z GDF Suez (Branch Energy Europe), gdzie był odpowiedzialny za analizy rynku oraz opracowanie strategii rozwoju spółki, zarządzanie regulacyjne i projekty M&A. Brał także udział w budowie strategii rozwoju działalności w obszarze sprzedaży i marketingu w Europie. Od połowy 2015 r. odpowiadał za przygotowanie strategii komercyjnej oraz kontraktu różnicowego przy projekcie nuklearnym w Wielkiej Brytanii.
Jako Wiceprezes Zarządu ds. Zarządzania Majątkiem i Rozwoju nadzoruje pracę następujących obszarów: zarządzania majątkiem, badań, rozwoju i innowacji, projektów i programów inwestycyjnych oraz BHP.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE