ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Kowalik: Enea pracuje nad modelem finansowania budowy Elektrowni Ostrołęka C
30.09.2019r. 14:07

Enea pracuje nad modelem finansowania budowy bloku węglowego w elektrowni Ostrołęka. Prezes Enei Mirosław Kowalik zaznaczył, że musi być on optymalny dla spółki - czytamy w BiznesAlert.pl.
- Elektrownia Ostrołęka C to ważny projekt z punktu widzenia bezpieczeństwa energetycznego. Enea realizuje ten projekt razem z Energą i wspiera jego realizację. Jest to projekt bardzo wymagający z punktu widzenia skali inwestycji. Intensywnie pracujemy żeby model był optymalny dla grupy Enea. Obecne ustalenia nadal są obowiązujące - powiedział prezes Kowalik odpowiadając na pytanie BiznesAlert.pl.
BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE