ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Wielkopolskie. Do około 1 tys. wzrosła liczba zgłoszeń do PSP w związku z silnym wiatrem
30.09.2019r. 19:36

Do około 1 tys. wzrosła liczba zgłoszeń, jakie odebrali w poniedziałek wielkopolscy strażacy w związku z wichurą; interwencje dotyczyły najczęściej połamanych drzew i zerwanych dachów. Bez energii w regionie pozostaje ponad 20 tys. odbiorców.
Mł. bryg. Lucyna Rudzińska z zespołu prasowego Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Poznaniu poinformowała PAP, że liczba zgłoszeń do PSP wzrosła w regionie do około tysiąca. Jak dodała, większość interwencji jest związanych z powalonymi drzewami i zerwanymi liniami energetycznymi.

Bez dostępu do energii elektrycznej pozostaje w regionie ponad 20 tys. odbiorców.
Mateusz Gościniak z firmy Enea Operator powiedział PAP, że w Wielkopolsce, na terenie obsługiwanym przez tę spółkę, bez prądu jest obecnie 14 tys. odbiorców. Najgorsza sytuacja jest w okolicach Gniezna, gdzie dostępu do energii elektrycznej nie ma 4,5 tys. odbiorców. Gościniak zapewnił, że awarie są usuwane na bieżąco; około godz. 15. bez prądu było 55 tys. odbiorców.

W południowej Wielkopolsce, na terenie obsługiwanym przez spółkę Energa Operator, prądu nie ma ponad 7 tys. odbiorców.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE