ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT


KALENDARIUM WYDARZEŃ
Enea - Raport za I półrocze 2020 r.

Kiedy: 3 wrzesień 2020
Miejsce:
Organizator: Enea
Enea - Raport za III kwartał 2020 roku

Kiedy: 26 listopad 2020
Miejsce:
Organizator: EneaSERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

MAP chce zmian w radzie nadzorczej Enei
21.02.2020r. 13:04

Ministerstwo Aktywów Państwowych zawnioskowało o zwołanie NWZ Enei i umieszczenie w porządku obrad punktów dotyczących zmian w radzie nadzorczej - podała spółka w komunikacie.
W porządku obrad zwołanego na 19 marca br., na wniosek Ministerstwa Aktywów Państwowych, nadzwyczajnego walnego zgromadzenia Enei przewidziano między innymi głosowanie uchwały w sprawie odwołania i powołania członka rady nadzorczej. NWZ na również głosować uchwałę w sprawie powołania przewodniczącego rady nadzorczej Enei.

W piśmie Ministra Aktywów Państwowych skierowanym do spółki wskazano, że umieszczenie tych punktów w porządku obrad nadzwyczajnego walnego zgromadzenia uzasadnione jest koniecznością wzmocnienia nadzoru właścicielskiego nad działalnością spółki.
Przypominamy, że 6 lutego rezygnację z członkostwa w RN Enei złożył jej przewodniczący Stanisław Hebda. Jako przyczynę rezygnacji podano względy osobiste.

Obecnie rada nadzorcza Enei pracuje w składzie: Bartosz Nieścior (wiceprzewodniczący), Michał Jaciubek, Maciej Mazur, Paweł Andrzej Koroblowski, Piotr Mirkowski, Roman Stryjski, Ireneusz Kulka oraz Mariusz Pliszka.

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: pragmatyk 23.02.2020r. 15:24
Będą czyścić.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE