ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT


KALENDARIUM WYDARZEŃ
Enea - Raport za I półrocze 2020 r.

Kiedy: 3 wrzesień 2020
Miejsce:
Organizator: Enea
Enea - Raport za III kwartał 2020 roku

Kiedy: 26 listopad 2020
Miejsce:
Organizator: EneaSERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Enea tymczasowo zamyka swoje biura obsługi klienta
12.03.2020r. 14:16

Od piątku, 13 marca do odwołania pozostaną zamknięte wszystkie 32 biura obsługi klienta zlokalizowane w północno-zachodniej Polsce - poinformowała Enea uzasadniając decyzję troską o zdrowie klientów i pracowników i potrzebą zminimalizowania ryzyka związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.
- Enea, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo klientów, zgodnie z zapisami "Ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych", podjęła decyzję o zamknięciu Biur Obsługi Klienta. - czytamy w komunikacie spółki.

Jednocześnie Enea zachęca do korzystania ze zdalnych kanałów kontaktu i podkreśla, że sprawy związane z energią elektryczną można załatwiać bez wychodzenia z domu poprzez elektroniczne biuro obsługi ebok.enea.pl. Można w nim sprawdzić i opłacić faktury za prąd, a także zaktualizować swoje dane czy zgłosić sprawy, które trzeba zrealizować. eBOK jest dostępny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Spółka wyjaśnia, że w celu założenia konta wystarczy wejść na stronę ebok.enea.pl, podać numer kontrahenta, widoczny na fakturze oraz PESEL lub NIP.

Enea proponuje również zastąpienie osobistej wizyty w biurze obsługi klienta kontaktem z konsultantami Enei za pośrednictwem infolinii 611 111 111 oraz czatu na stronie www.enea.pl.

KOMENTARZE ( 3 )


Autor: Prawnik 12.03.2020r. 20:55
Ale Taurona nie będzie za chwilę.
0,86 cena akcji.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: URE 12.03.2020r. 23:31
rozsądnie...
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: stary energetyk 13.03.2020r. 09:00
Tak jest, kanały internetowe to jest rozwiązanie. Nie wiem tylko dlaczego nie wszyscy z tego korzystają, np INEA... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 3 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE