ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Enea zmienia terminy publikacji raportów
08.05.2020r. 16:34

Zarząd Enei poinformował o zmianie terminu publikacji jednostkowego i skonsolidowanego raportu rocznego za 2019 r. oraz skonsolidowanego rozszerzonego raportu kwartalnego za I kwartał br.


Zarząd Enei podjął decyzję o zmianie terminu publikacji jednostkowego i skonsolidowanego raportu rocznego za 2019 r. z 14 maja na 4 czerwca br. Jednocześnie nastąpiła zmiana terminu publikacji skonsolidowanego raportu kwartalnego za I kwartał br. z 22 maja na 18 czerwca.
To kolejna zamiana terminu publikacji raportu za ubiegły rok, który pierwotnie miał być opublikowany 26 marca 2020 roku.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE