ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zmiany w radzie nadzorczej Enei
27.05.2020r. 18:15

Minister Aktywów Państwowych korzystając ze swoich uprawnień statutowych dokonał zmian w radzie nadzorczej Enei.
Minister Aktywów Państwowych korzystając ze swoich uprawnienia z dniem 27 maja 2020 roku odwołał z rady nadzorczej Enei Bartosza Nieściora i jednocześnie powołał z tym samym dniem Pawła Szczeszka.

Paweł Szczeszek jest absolwentem Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Informatyki oraz Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej. Ukończył również studia podyplomowe w zakresie dyplomacji. Od grudnia 2018 do 26 maja 2020 był prezesem zarządu Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja. W latach 2017-2018 sprawował funkcję zastępcy prezesa zarządu PGNiG Termika Energetyka Przemysłowa. Od 2016 r. do sierpnia 2017 r. był prezesem zarządu Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Jastrzębiu-Zdroju, wcześniej wiceprezesem zarządu Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie, gdzie realizował kilkanaście projektów współfinansowanych z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał także w administracji publicznej oraz Przedsiębiorstwie Państwowym "Porty Lotnicze" Sp. z o.o., gdzie był odpowiedzialny za kontrolę majątku portu lotniczego Warszawa Okęcie.
Paweł Szczeszek zasiadał również w radach nadzorczych następujących spółek: Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Katowicach, Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie, Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, SEJ-Serwis, Jelcz oraz Geotermia Podhalańska.

Po tej zmianie RN Enei pracuje w składzie: Izabela Felczak-Poturnicka (przewodnicząca), Mariusz Fistek, Michał Jaciubek, Paweł Andrzej Koroblowski, Ireneusz Kulka, Maciej Mazur, Piotr Mirkowski, Mariusz Pliszka, Roman Stryjski oraz Paweł Szczeszek.

KOMENTARZE ( 3 )

Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: Hjgfdwsmnvcahop 28.05.2020r. 06:20
Aha czyli członek rad nadzorczych
Odpowiedzi: 1 | Najnowsza odpowedź: 28-05-2020r. 09:15 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Kozienice 1977 28.05.2020r. 09:13
czyżby zmiany w zarz.Enei się szykowały?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 3 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE