ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Rada nadzorcza Enei ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa zarządu
18.06.2020r. 07:12

Rada nadzorcza Enei ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa zarządu - poinformowało Ministerstwo Aktywów Państwowych w komunikacie.
Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 24 czerwca o godz. 14. Otwarcie zgłoszeń nastąpi 25 czerwca o godzinie 11. Rozmowy kwalifikacyjne mają odbyć się w dniach 29 czerwca - 1 lipca 2020 r.

Obecnie p.o. prezesa zarządu Enei jest Paweł Szczeszek. 5 czerwca, po złożeniu rezygnacji z funkcji prezesa oraz z członkostwa w zarządzie przez Mirosława Kowalika, rada nadzorcza spółki delegowała Szczeszka, członka RN, do czasowego wykonywania czynności prezesa na okres do trzech miesięcy.
Paweł Szczeszek został powołany do rady nadzorczej Enei 27 maja 2020 roku. Od grudnia 2018 do maja 2020 r. był prezesem Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE