ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Nowy członek rady nadzorczej Bogdanki
01.10.2020r. 16:26 01.10.2020r. 14:37

Lubelski Węgiel Bogdanka poinformowała, że dniu 1 października 2020 roku otrzymał oświadczenie od Ministra Aktywów Państwowych o powołaniu nowego członka rady nadzorczej spółki.
MAP powołało do rady nadzorczej Bogdanki Grzegorza Wróbla.

Grzegorz Wróbel jest absolwentem Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie, kierunek administracja. Ukończył również studia podyplomowe Executive Master of Business Administration w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Obszy. Od 2011 r. jest zatrudniony w Urzędzie Gminy w Obszy, gdzie obecnie pełni funkcję Sekretarza Gminy Obsza oraz funkcję Zastępcy Urzędu Stanu Cywilnego w Obszy. Od 2018 r. jest radnym Województwa Lubelskiego. Pełnił funkcję członka rady nadzorczej w Miejskim Zakładzie Komunikacji w Zamościu. Obecnie jest też członkiem rady nadzorczej spółki RCEkoenergia w Czechowicach-Dziedzicach.
Po dzisiejszej zmianie rada nadzorcze Bogdanki pracuje w składzie: Izabela Antczak- Bogajczyk (przewodnicząca), Anna Chudek (z-ca przewodniczącej), Szymon Jankowski (sekretarz), Dariusz Batyra, Krzysztof Gigol, Marcin Jakubaszek, Bartosz Rożnawski, Michał Stopyra i Grzegorz Wróbel.

Jednak to nie koniec zmian w radzie nadzorczej spółki, bo zwołane na wniosek akcjonariusza - Enei, na 27 października br., nadzwyczajne walne zgromadzenie Bogdanki ma w porządku obrad podjęcie uchwał w sprawie zmian w składzie RN.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE