ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Będą zmiany w RN Enei
10.12.2020r. 05:50

Pierwsze nadzwyczajne walne zgromadzenie Enei w 2021 roku ma zając się między innymi zmianami w radzie nadzorczej spółki - wynika z projektów uchwał przedstawionych przez spółkę w środę.
W porządku obrad zwołanego na 7 stycznia 2021 r. nadzwyczajnego walnego zgromadzenia akcjonariuszy Enei jest między innymi podjęcie uchwał w sprawie zmian w składzie rady nadzorczej spółki.

Jak wynika z uzasadnienia zawartego w projekcie uchwał, o zwołanie NWZ oraz wprowadzenie punktu dotyczącego zmian w składzie rady nadzorczej wnioskował reprezentujący Skarb Państwa jako akcjonariusza Enei Minister Aktywów Państwowych.
Obecnie RN Enei pracuje w składzie: Izabela Felczak-Poturnicka (przewodnicząca), Roman Stryjski (wiceprzewodniczący), Michał Dominik Jaciubek (sekretarz), Mariusz Fistek, Paweł Andrzej Koroblowski, Ireneusz Kulka, Maciej Mazur, Piotr Mirkowski, Mariusz Pliszka oraz Rafał Włodarski.

Jednocześnie porządek styczniowego NWZ Enei zakłada również przedstawienie informacji o wynikach postępowania kwalifikacyjnego na stanowiska: prezesa zarządu oraz członków zarządu; ds. handlowych, ds. korporacyjnych praz ds. operacyjnych.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE