ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Enea zamawia modernizację starych i budowę nowych wież telekomunikacyjnych
07.05.2021r. 07:15

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
17 maja br. to ostateczny termin składania i otwarcia ofert w przetargu Enea Operator sp. z o.o na opracowanie dokumentacji projektowej oraz budowę i przebudowę wież telekomunikacyjnych i infrastruktury pomocniczej dla systemu radiowej łączności specjalnej dla energetyki. Szacowana na podstawie wadium wartość zamówienia to 15 mln zł.
Głównym kryterium branym pod uwagę przy ocenie ofert jest cena brutto (waga 97 proc.), drugim - okres gwarancji dla fundamentów, trzonu wież antenowych i kontenerów (waga 3 proc.). Wymagane wadium wynosi 500 tys. zł.

Zamówienie poza opracowaniem dokumentacji i uzyskaniem wymaganych zgód obejmuje m.in.:
- wykonanie fundamentów pod wieżę oraz kontener telekomunikacyjny wraz z infrastrukturą kabli i kanalizacji teletechnicznej,
- wykonanie, montaż i posadowienie ramy pod instalacje zewnętrznych urządzeń teletechnicznych,
- wybudowanie nowych wież albo modernizację istniejących wież,
- wybudowanie kontenera telekomunikacyjnego lub w przypadku dostępności pomieszczeń teletechnicznych ich adaptacja w zakresie wynikającym z parametrów techniczno-eksploatacyjnych urządzeń systemów.


Zobaczmy teraz newsy o elektromobilności

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE