ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
CENTRUM PRASOWE

Enea opublikowała raport CSR za 2015 rok
28.06.2016r. 18:55

Raport społecznej odpowiedzialności biznesu Enei ma ciekawą formę i jest dostępny wyłącznie elektronicznie. Powstał według najnowszych standardów raportowania danych pozafinansowych GRI G4. Z dokumentem można się zapoznać na dedykowanej, interaktywnej stronie raportcsr.enea.pl.
Proces raportowania został przeprowadzony w zgodzie z czterema zasadami standardu GRI G4: uwzględniania interesariuszy, istotności, kontekstu zrównoważonego rozwoju oraz kompletności. „Raport społecznej odpowiedzialności biznesu Grupy Kapitałowej Enea 2015” zawiera informacje o relacjach Grupy z jej kluczowymi interesariuszami. Opisuje skalę i charakter wpływu działalności Grupy na otoczenie społeczne oraz realizowane i planowane przez nią inwestycje na rzecz ochrony środowiska. Nowością w raporcie jest animacja ukazująca pełny łańcuch wartości Grupy: od wydobycia surowca, poprzez wytwarzanie i dystrybucję energii, po Klienta korzystającego z energii elektrycznej.

Raportowanie w zgodzie ze standardem GRI G4 powoduje, że czytelnicy otrzymują krótkie, zwięzłe i najważniejsze informacje dotyczące podjętych przez firmę działań. Dla ich wygody, większej dostępności i łatwości wyszukiwania informacji oraz zgodnie z proekologicznym podejściem, raport został opublikowany wyłącznie w wersji elektronicznej.
Enea
Zobacz także:

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE