ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
CENTRUM PRASOWE

Forum Innowacyjnej Energetyki EnergINN ponownie w Poznaniu
23.04.2019r. 08:17

Enea Operator po raz drugi wspólnie z Urzędem Wojewódzkim w Poznaniu organizuje Forum Innowacyjnej Energetyki EnergInn. Wydarzenie odbędzie się w dniach 7-8 maja tego roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w ramach największej imprezy branży energetycznej Expopower. Forum zostało objęte honorowym patronatem Ministerstwa Energii oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.
Expopower to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych branży energetycznej o kilkuletniej tradycji. Gromadzi rokrocznie wielu wystawców z branży, zarówno z Polski, jak i zagranicy. Podczas tegorocznego Expopower, obok specjalistycznych ekspozycji wystawienniczych, strefy edukacyjnej z interaktywnymi warsztatami dla odwiedzających, odbędzie się druga edycja Forum Innowacyjnej Energetyki pod nazwą, nawiązującą do ubiegłorocznego wydarzenia: EnergInn 2.0.

Podczas dwóch dni konferencji będzie można posłuchać ciekawych wystąpień na temat inteligentnej energii, rozwiązań smart dla dużych aglomeracji i niewielkich miasteczek. Ponadto prelegenci podzielą się wizjami dotyczącymi przyszłości energii w ogóle i zaawansowaniem prac nad tzw. energią jutra.

- Dziś energetyka jest jedną z tych gałęzi gospodarki, która niezwykle dynamicznie się rozwija i sięga po nowe technologiczne rozwiązania. Myślę, że nie będzie przesady, gdy powiem, że nasza przyszłość jest w rękach dobrego i mądrego podejścia do energetyki. Jeśli połączymy polski potencjał społeczny ze współczesnymi narzędziami technologicznymi, jestem przekonany, że wiele projektów na skalę światową nie raz nas zaskoczy. Dlatego warto rozmawiać i wziąć udział w Forum Innowacyjnej Energetyki #EnergInn 2.0 - powiedział Zbigniew Hoffmann, wojewoda wielkopolski.

Uczestnicy Forum będą mieli okazję zapoznać się z innowacyjnymi projektami, nad którymi pracują eksperci z Enei Operator a także poznać narzędzia do optymalizacji przedsięwzięć dla biznesu. Będzie również możliwość wzięcia udziału w specjalnie przygotowanym treningu strategicznym, mającym na celu kreatywne przełamywanie impasów w zarządzaniu projektami.

- Forum Innowacyjnej Energetyki #EnergInn 2.0 to wydarzenie niezwykle ciekawe dla każdego kto interesuje się rozwojem branży. Dziś szeroko pojęta energetyka to jedna z tych branż, która najodważniej sięga po innowacje i nowe technologie. Enea Operator nie tylko wpisuje się w ten trend, ale chce dać również iskrę inspiracji oraz platformy do dialogu i dyskusji - powiedział Andrzej Kojro, prezes Enei Operator, zachęcając do wzięcia udziału w wydarzeniu.
Enea
Zobacz także:

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE