ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT


KALENDARIUM WYDARZEŃ
Enea - Raport roczny za 2019 rok

Kiedy: 26 marzec 2020
Miejsce:
Organizator: Enea
Enea - Raport za I kwartał 2020 roku

Kiedy: 22 maj 2020
Miejsce:
Organizator: EneaCENTRUM PRASOWE

Strefa Zakupów Enei z rowerami elektrycznymi
12.06.2019r. 15:24

Enea poszerzyła ofertę produktów w Strefie Zakupów o rowery elektryczne. W sprzedaży dostępne są w atrakcyjnych cenach modele miejskie, trekkingowe i przeznaczone do jazdy offroadowej. Strefa Zakupów Enei to internetowa platforma zakupowa, przygotowana specjalnie dla klientów firmy.
Enea nieustannie rozwija program lojalnościowy dla swoich klientów, którym jest Strefa Zakupów Enei - to internetowa platforma, która oferuje blisko 1000 produktów. Tutaj każdy klient Enei może dokonać szybkich i bezpiecznych zakupów markowych produktów z atrakcyjnymi rabatami - nawet do 30 proc. Program lojalnościowy Strefa Zakupów to narzędzie, które umożliwia premiowanie klientów za różnego rodzaje aktywności, np. poprzez kupony rabatowe za zawarcie umowy produktowej w Biurach Obsługi Klienta, czy za pośrednictwem Call Center.

- Program lojalnościowy Enei powstał po to, by docenić klientów, którzy pozostają związani z naszą firmą. Konsekwentnie rozwijamy i ulepszamy program Strefy Zakupów, dokładając wszelkich starań, by przygotowana dla naszych Klientów oferta spełniała ich oczekiwania - powiedział Piotr Adamczak, wiceprezes Enei ds. handlowych.

Enea w maju rozszerzyła swoją ofertę o rowery elektryczne. Obecnie na stronie www.strefa.enea.pl klienci indywidualni Enei znajdą kilka modeli e-rowerów, wkrótce do oferty dołączą kolejne modele. Rower ze wspomaganiem elektrycznym na pierwszy rzut oka praktycznie nie różni się od tradycyjnego roweru, posiada jednak silnik, baterię i kontroler. Dzięki współpracy tych trzech elementów rower z napędem elektrycznym porusza się bezszelestnie i bez wysiłku rowerzysty. Każdy z rowerów można także użytkować w standardowy sposób przy wyłączonym silniku. Choć rower elektryczny napędzany jest także siłą mięśni rowerzysty, to wyposażenie dodatkowe w postaci silnika daje możliwość zwiększenia zasięgu pokonywanej trasy lub zwiększenia jej trudności. Dodatkowo jazda rowerem elektrycznym jest znacznie tańsza niż poruszanie się samochodem czy środkami komunikacji miejskiej. Cichy rower z napędem elektrycznym jest także przyjazny dla środowiska i dlatego jest alternatywą dla innych środków transportu w codziennym życiu.

- Enea jako firma odpowiedzialna społecznie prowadzi szereg działań, które mają korzystny wpływ na poprawę jakości powietrza w kraju. Posiadamy w swojej ofercie rozwiązania z obszaru fotowoltaiki, pomp ciepła, czy też elektrycznego ogrzewania. Tym razem wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i do oferty Strefy Zakupów wprowadziliśmy rowery elektryczne, dostępne u nas w konkurencyjnych cenach. Zamierzamy rozwijać w naszej Strefie Zakupów sprzedaż produktów, które wspierają ekologiczny styl życia i skierowane są na troskę o środowisko - powiedział Piotr Adamczak, wiceprezes Enei ds. handlowych.

Każdy rower zakupiony w Strefie Zakupów Enei jest już przygotowany do jazdy z potwierdzonym w karcie gwarancyjnej przeglądem technicznym i regulacją w gratisie.
Enea

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE