ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
CENTRUM PRASOWE

Elektrownia Połaniec Złotym Liderem Bezpiecznej Pracy
27.11.2019r. 09:21

Podczas trwania XXII Konferencji Forum Liderów Bezpiecznej Pracy w Warszawie Prezes Zarządu Enei Połaniec S.A. - Lech Żak odebrał z rąk Dyrektora Centralnego Instytutu Ochrony Pracy - Państwowego Instytutu Badawczego Złotą Kartę Lidera Bezpiecznej Pracy dla Enea Połaniec S.A. na lata 2020 - 2021.
Forum Liderów Bezpiecznej Pracy to organizacja koordynowana przez CIOP-PIB, zrzeszająca obecnie 146 przedsiębiorstw, które mogą być stawiane za przykład w kwestiach związanych z kulturą bezpiecznej pracy.

Komisja Wyboru Liderów Bezpiecznej Pracy doceniła wysiłki Elektrowni wkładane w stałe kształtowanie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy i przyznała nam Złotą Kartę już po raz siódmy z rzędu. Do organizacji przystąpiliśmy w 2001 roku mając na uwadze potrzebę wdrażania, upowszechniania i promocji osiągnięć nauki i techniki z zakresu bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i życia człowieka w środowisku pracy. Otrzymanie wyróżnienia stanowi dla nas wszystkich zobowiązanie do coraz większego zaangażowania na rzecz poprawy bezpiecznej pracy.

fot. CIOP-PIB

Forum stanowiło również płaszczyznę kontaktów bezpośrednich między jego członkami. Służyło wymianie doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie tworzenia bezpiecznych i ergonomicznych warunków pracy, przy merytorycznym wsparciu Instytutu w prowadzeniu analiz źródeł i przyczyn występowania zagrożeń zawodowych oraz ograniczania ich skutków, a zwłaszcza zapobiegania wypadkom przy pracy i chorobom zawodowym.

Enea

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE