ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
CENTRUM PRASOWE

Enea Połaniec laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Poprawy Warunków Pracy
16.12.2019r. 09:37

12 grudnia w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wręczono nagrody w 47 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poprawy Warunków Pracy. W wydarzeniu udział wzięli m.in.: minister rodziny, pracy i polityki społecznej Pani Marlena Maląg oraz sekretarz stanu w powyższym ministerstwie Pan Stanisław Szwed.
Pracownikom z Enea Połaniec została przyznana Nagroda III stopnia, w kategorii rozwiązania techniczne i organizacyjne, za opracowanie pt.: "Modernizacja suwnicy Q-100T - zaprojektowanie i wykonanie stałego systemu asekuracji zbiorowej chroniącej przed upadkiem z wysokości na podłożu suwnicy w budynku maszynowni". Celem konkursu jest inspirowanie do podejmowania przez pracodawców i pracowników działań związanych z poprawą warunków pracy i bezpieczeństwa oraz promowanie nowoczesnych rozwiązań techniczno-organizacyjnych oraz przedsięwzięć edukacyjnych popularyzujących tematykę bezpieczeństwa i higieny pracy.W konkursie nagradzane są zakłady oraz pracownicy, którzy działają na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa pracy, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie.
Enea

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE