ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
CENTRUM PRASOWE

Dwie stauetki dla Bogdanki w konkursie Górniczy Sukces Roku
11.02.2020r. 10:43

LW Bogdanka otrzymała w tym roku aż dwie z trzech możliwych nagród w konkursie Górniczy Sukces Roku organizowanym przez Górniczą Izbę Przemysłowo-Handlową. Wręczenie nagród odbyło się 10 lutego, podczas Górniczego Koncertu Noworocznego w Filharmonii Śląskiej w Katowicach.
W tym roku Kapituła Konkursu nagrodziła Bogdankę za innowacyjną technologię prowadzenia ścian eksploatacyjnych (nagroda w kategorii "Innowacyjność") oraz za międzysektorową współpracę na rzecz społecznego ekorozwoju (nagroda w kategorii "Ekologia").

Dziękuję Górniczej Izbie Przemysłowo - Handlowejza wyróżnienie nas w konkursie. Już po drugi raz z rzędu jesteśmy laureatami w kategorii "Innowacyjność", a w tym roku dostrzeżone zostały także nasze działania proekologiczne - międzysektorowa współpraca na rzecz społecznego ekorozwoju (nagroda w kategorii "Ekologia"). Na te dwa aspekty od lat kładziemy w naszej działalności szczególny nacisk, dlatego też cieszę się, że jest to zauważane i doceniane - powiedział Artur Wasil, Prezes Zarządu LW Bogdanka.Górniczy Sukces Roku to konkurs organizowany od 11 lat przez Górniczą Izbę Przemysłowo-Handlową. Przeprowadzany jest w trzech kategoriach - ,,Innowacyjność", ,,Osobowość Roku" i ,,Ekologia". Celem konkursu jest promocja przedsięwzięć na rzecz innowacyjności i rozwoju górnictwa podziemnego w Polsce, wyróżnienie osób szczególnie zaangażowanych w takie działania, a także wskazanie inicjatyw proekologicznych w tym obszarze.

M+G

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE