ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT


KALENDARIUM WYDARZEŃ
Enea - Raport za III kwartał 2020 roku

Kiedy: 26 listopad 2020
Miejsce:
Organizator: EneaCENTRUM PRASOWE
16.10.2020r. 08:43

Enea Elektrownia Połaniec otrzymała nagrodę "Kryształy Przetargów Publicznych" w kategorii "Inwestycje wpływające na ochronę środowiska i gospodarkę wodną". Doceniona została praca specjalistów z Połańca, którzy zaangażowani byli w przygotowanie przetargu na instalację katalitycznego odazotowania (SCR) dla bloku energetycznego nr 5 elektrowni. Blok ten przeszedł w ostatnim czasie gruntowną modernizację, która poprawiła parametry jego pracy.
Enea
08.10.2020r. 12:46

W 2021 czeka nas dwa razy więcej emocji podczas dwóch edycji największej imprezy triathlonowej w Polsce! Organizatorzy Enea Bydgoszcz Triathlon przygotowali niespodziankę dla zawodników - oprócz przełożonych o rok lipcowych zawodów, 22-23 maja 2021 odbędzie się także nowa edycja Enea Bydgoszcz Triathlon!
Enea
02.10.2020r. 12:21

II edycja Konferencji Naukowo-Technicznej "Energia Nowoczesnych Miast. Elektromobilność. Smart cities. Zrównoważony transport. Sieci inteligentne w energetyce" zgromadziła w historycznej stolicy Pomorza ekspertów, samorządowców i naukowców z kilkunastu wiodących ośrodków akademickich, zainteresowanych rozwojem i wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań i proekologicznych działań w aglomeracjach miejskich oraz energetyce. Organizatorem dwudniowego wydarzenia była Enea Operator, przy współpracy merytorycznej Centrum Zarządzania w Energetyce Uniwersytetu Szczecińskiego.
Enea
25.09.2020r. 18:41

Enea Operator po raz drugi zorganizuje w stolicy Pomorza Zachodniego konferencję naukowo-techniczną poświęconą tematyce elektromobilności, idei miast inteligentnych, zrównoważonego transportu oraz smart grids, czyli inteligentnych sieci energetycznych. Wydarzenie jest platformą do dyskusji dla reprezentantów biznesu, świata nauki, samorządów oraz przedstawicieli władz państwowych. Jest to obecnie największa i najbardziej rozpoznawalna w naszym kraju konferencja dotycząca tego obszaru tematycznego.
Enea
23.09.2020r. 12:47

Enea zaprasza seniorów oraz wielopokoleniowe rodziny do projektu "Enea dla pokoleń. Wspólnie o bezpieczeństwie". Już po raz trzeci Fundacja Enea wraz ze Stowarzyszeniem My 50+ będą edukować w zakresie bezpieczeństwa oraz świadomości konsumenckiej. Tegoroczną nowością jest TeleRada - bezpłatna infolinia, na której będą dyżurować eksperci, m.in. lekarz, prawnik czy dietetyk.
Enea
09.09.2020r. 10:07

Ostatni weekend obfitował w sportowe wydarzenia wspierane przez Eneę. Koncern energetyczny był sponsorem zawodów Enea IRONMAN 70.3 Gdynia, Poland Business Run oraz Enea Junior Poznań Triathlon. W Poznaniu na terenie Kompleksu Sportowego Chwiałka w sobotę odbyły się jedne z największych w Polsce multisportowych zawodów dla dzieci - Enea Junior Poznań Triathlon. W tym roku po raz drugi sponsorem tytularnym wydarzenia była Enea.
Enea
08.09.2020r. 14:19

Za nami 9. edycja charytatywnej sztafety Poland Business Run. Choć bieg odbył się w zmienionej formule, na mecie wirtualnej rywalizacji zameldowało się ponad 18 tysięcy biegaczy. Dzięki ich zaangażowaniu pomoc otrzyma co najmniej 55 osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu. Sponsorem strategicznym tegorocznej edycji zawodów była Enea.
Enea
07.09.2020r. 15:26

Imponujący występ Magnusa Ditleva (DEN) pozwolił mu odnieść zwycięstwo w zawodach Enea IRONMAN 70.3 Gdynia 2020. W rywalizacji kobiet pierwsze miejsce zajęła Lisa Norden (SWE), która prowadziła od startu do mety. Organizacja pierwszego weekendu z cyklu IRONMAN, od czasu wybuchu pandemii, wymagała wyjątkowych środków bezpieczeństwa.
Enea
18.08.2020r. 16:51

Enea rozpoczyna akcję #DoZobaczenia, której celem jest wspieranie lokalnych społeczności i promowanie polskiej turystyki regionalnej. Poprzez stronę internetową www.do-zobaczenia.pl każdy będzie mógł pokazać swój ulubiony zakątek kraju, zachęcając innych do jego odwiedzania. Propozycje można zamieszczać od 18 sierpnia, internauci wskażą najpiękniejsze z nich. Na autorów najpopularniejszych wpisów czekają nagrody.
Enea
12.08.2020r. 15:55

Grupa Enea po raz dziewiąty podsumowuje swoją działalność w raporcie zrównoważonego rozwoju. Raport przedstawia pozafinansowe aspekty funkcjonowania oraz działania Grupy na rzecz budowania równowagi pomiędzy wzrostem ekonomicznym i bezpieczeństwem energetycznym, zwiększaniem jakości życia oraz dbałością o środowisko. Najnowszy raport zrównoważonego rozwoju - przygotowany zgodnie z międzynarodowymi standardami raportowania niefinansowego - jest już dostępny tradycyjnie w wersji online.
Eneacire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE