ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
CENTRUM PRASOWE
08.07.2021r. 04:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Wśród finałowych projektów ogólnopolskiej olimpiady praktycznej Zwolnieni z Teorii znalazły się inicjatywy wspierane przez Eneę. Energetyczny koncern, w konkursie skierowanym do młodzieży objął swoim patronatem tematykę związaną z edukacją i promocją nauk ścisłych, wśród których znalazły się projekty związane z ekologią i świadomą konsumpcją. Dwa z nich otrzymały tytuł Srebrnego Wilka, jako najlepsze w swoich województwach.
07.06.2021r. 20:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Enea już czwarty rok z rzędu wspiera Filharmonię Pomorską im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy. Jej działalność to przede wszystkim koncerty symfoniczne i kameralne z udziałem najwybitniejszych dyrygentów, wirtuozów i zespołów z całego świata oraz inicjatywy edukacyjne dla wszystkich pokoleń melomanów.
22.04.2021r. 18:30

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi to symboliczna data przypominająca o tym, że należy zachować równowagę pomiędzy gospodarczymi, społecznymi i środowiskowymi potrzebami obecnych oraz przyszłych pokoleń. Zobowiązanie to od lat realizuje Grupa Enea, która niezmiennie działa zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju.
Enea
19.04.2021r. 18:28

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Wielu z nas tęskni do czasów, kiedy nie trzeba było nosić maseczek i rękawiczek ochronnych, spotkania ze znajomymi były codziennością, a nasza aktywność nie zależała od epidemicznych obostrzeń. Również zawodowi sportowcy niecierpliwie czekają na powrót do rozgrywek z udziałem publiczności, podczas których kibice na żywo będą mogli wspierać swoje ulubione drużyny i zawodników. Co możemy zrobić wspólnie, by te pragnienia się ziściły? Enea oraz związani z marką sportowcy, zachęcają do odpowiedzialnych działań w trosce o zdrowie swoje i najbliższych w ramach akcji #ZaszczepWSobie.
Enea
15.02.2021r. 11:42

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Enea oraz Polski Związek Towarzystw Wioślarskich przedłużyły współpracę o kolejny rok - do marca 2022 roku. Obejmuje ona cały cykl przygotowawczy i występy na najważniejszej imprezie sportowej - przełożonych na 2021 rok Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Wsparcie Enei zapewni reprezentacji Polski stabilizację niezbędną do przygotowań, tegorocznych kwalifikacji oraz ostatecznie startu w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.
Enea
11.01.2021r. 13:55

Do szpitali i ośrodków leczniczych w całej Polsce trafia kolejne wsparcie finansowe od Grupy Enea. Przekazywane za pośrednictwem Fundacji Enea środki są przeznaczane m.in. na zakup sprzętu medycznego, potrzebnych środków higieny i ochrony osobistej. W 2020 r. do 51 ośrodków z terenu działania Grupy Enea trafiło ponad 5 mln zł. Teraz placówki medyczne otrzymują kolejną pomoc.
Enea
08.01.2021r. 11:09

Enea od lat wspiera koszykarzy z Zielonej Góry − aktualnych Mistrzów Polski. Co roku zwiększany jest zakres współpracy pomiędzy Eneą a zielonogórskim klubem. W 2021 r. przemodelowaniu ulega nazwa klubu, od dziś pierwszy człon należy do koncernu energetycznego − Enei.
Enea
25.12.2020r. 13:01

Enea, stawiając sobie za cel upamiętnienie Powstania Wielkopolskiego i jego bohaterów, stworzyła we współpracy z Towarzystwem Projektów Edukacyjnych, projekt interaktywnych lekcji historii dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych z województw wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Jeszcze szerszy zasięg będzie miał konkurs dla młodzieży, nauczycieli i dyrektorów szkół - wszystko w ramach inaugurowanego właśnie projektu "Z Wielkopolski do Wolnej Polski. Młodzi o 27 grudnia 1918 roku".

Enea
22.12.2020r. 05:42

Strategia zaprezentowana przez Lubelski Węgiel Bogdanka jest odpowiedzią na wyzwania zawarte w projekcie Polityki Energetycznej Polski do 2040 roku. Koncentruje się przede wszystkim na utrzymaniu zdolności produkcyjnych, wysokich wskaźników rentowności, poszanowaniu środowiska i utrzymaniu pozycji filaru gospodarczego i społecznego regionu. Kluczem do osiągnięcia tych celów ma być dywersyfikacja obszarów swojej działalności oraz dwuproduktowość, czyli selektywne wydobycie węgla koksowego.
Enea
06.12.2020r. 09:20

W stolicy Wielkopolski czuć już atmosferę zbliżających się Świąt. Miasto zostało rozświetlone blaskiem bożonarodzeniowych ozdób, które pojawiły się na głównych ulicach w centrum Poznania. W tym roku, poza dotychczas eksponowanymi świetlnymi konstrukcjami nawiązującymi do historii i architektury miasta, pojawiły się nowe, dodatkowe elementy. To świąteczna niespodzianka od poznańskiej Grupy Enea.

Eneacire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE