ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT


KALENDARIUM WYDARZEŃ
Enea - Raport za I kwartał 2019 roku

Kiedy: 29 maj 2019
Miejsce:
Organizator: Enea
LW Bogdanka - Raport za I kwartał 2019 roku

Kiedy: 29 maj 2019
Miejsce:
Organizator: LW Bogdanka
Społecznie odpowiedzialni - regionalnie o przyszłości

Kiedy: 6 czerwiec 2019
Miejsce: Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, Poznań
Organizator: Enea we współpracy z Forum Odpowiedzialnego BiznesuCENTRUM PRASOWE
09.05.2019r. 12:06

Ruszyła rejestracja na pierwszą edycję konferencji "Społecznie odpowiedzialni - regionalnie o przyszłości". Jej celem jest kształtowanie współpracy biznesu i organizacji pozarządowych na rzecz rozwoju lokalnego i poprawy jakości życia w Wielkopolsce. Konferencja odbędzie się 6 czerwca. Organizowana jest przez Eneę we współpracy z Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
Enea
23.04.2019r. 08:17

Enea Operator po raz drugi wspólnie z Urzędem Wojewódzkim w Poznaniu organizuje Forum Innowacyjnej Energetyki EnergInn. Wydarzenie odbędzie się w dniach 7-8 maja tego roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w ramach największej imprezy branży energetycznej Expopower. Forum zostało objęte honorowym patronatem Ministerstwa Energii oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.
Enea
04.04.2019r. 17:07

40 sadzonek dębów, w tym sadzonka słynnego Dębu Bartek, utworzyło w okolicach Połańca nowy park, który powstał z inicjatywy Enei Połaniec. Jest to część działań proekologicznych związanych z przypadającym w 2019 r. 40-leciem Elektrowni Połaniec. W sadzeniu drzewek pomogła grupa przedszkolaków, dla których była to cenna lekcja ekologii. Projekt został zrealizowany we współpracy z Nadleśnictwem Staszów.
Enea
03.04.2019r. 07:12

Ponad 120 dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych z całej Polski wzięło udział w Enea Active Camp - warsztatach sportowo-psychologicznych organizowanych przez Fundację im. Kamili Skolimowskiej. Towarzyszył im Piotr Lisek, wicemistrzem świata w skoku o tyczce. Wydarzenie odbyło się dzięki zaangażowaniu pracowników Grupy Enea, którzy w programie "Biegamy - Zbieramy - Pomagamy" wybiegali fundusze na jego organizację.
Enea
28.03.2019r. 14:35

Aż 33 dobre praktyki Grupy Enea opublikowano w kolejnej edycji Raportu Forum Odpowiedzialnego Biznesu (FOB) "Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki". To o dwanaście projektów społecznych więcej niż w ubiegłorocznej edycji raportu. Dobre praktyki Grupy Enea w tym największym w Polsce, cyklicznym przeglądzie aktywności i działań biznesu społecznie odpowiedzialnego są opisywane od 2011 r.
Enea
15.03.2019r. 10:33

Enea Operator po raz drugi objęła patronatem Międzynarodowe Targi Energetyki Expopower. Wydarzenie odbędzie się w dniach 7-9 maja tego roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W ramach Expopower Enea Operator po raz drugi uruchomi specjalną strefę edukacyjną dla dzieci i młodzieży pod honorowym patronatem Kuratorium Oświaty w Poznaniu.
Enea Operator
15.01.2019r. 09:36

LW Bogdanka otrzymała nagrodę w kategorii "Innowacyjność" w konkursie Górniczy Sukces Roku, organizowanym przez Górniczą Izbę Przemysłowo - Handlową. Wręczenie nagród odbyło się 14 stycznia br. podczas Górniczego Koncertu Noworocznego w Filharmonii Śląskiej w Katowicach.

LW Bogdanka
11.09.2018r. 22:06

Enea pełniąc funkcję tzw. sprzedawcy rezerwowego gwarantuje Klientom poszkodowanym przez nieprofesjonalnych sprzedawców energii elektrycznej zachowanie ciągłości dostaw prądu. Firma zachęca przy tym Klientów biznesowych i indywidualnych do kontaktu z Eneą w celu podpisania nowej umowy na możliwie najkorzystniejszych warunkach.
Enea
04.06.2018r. 18:26

Enea aktywnie włącza się w obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości i niezwykle ważną dla lokalnej społeczności, rocznicę Powstania Wielkopolskiego. By upamiętnić te wydarzenia Enea wspólnie z poznańską Wyższą Szkołą Umiejętności Społecznych stworzyła mural na ścianie kamienicy przy ul. Dąbrowskiego 33 w Poznaniu.
Enea
23.05.2018r. 13:16

W poznańskiej Hali widowiskowo-sportowej Arena spotkali się dziś uczniowie poznańskich szkół podstawowych, by rywalizować ze sobą w finałowym turnieju Enei Ligi Mini Piłki Siatkowej. Zawody rozgrywane są w ramach projektu Enea Akademia Sportu, który od kilku lat z powodzeniem realizowany jest we współpracy z klubem sportowym Enea Energetyk Poznań. Dzięki tej współpracy najmłodsi mają szansę rozwijać swoje sportowe talenty pod okiem profesjonalistów. To piąta edycja Enea Mini Cup.
Eneacire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE