ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
CENTRUM PRASOWE
15.02.2021r. 11:42

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Enea oraz Polski Związek Towarzystw Wioślarskich przedłużyły współpracę o kolejny rok - do marca 2022 roku. Obejmuje ona cały cykl przygotowawczy i występy na najważniejszej imprezie sportowej - przełożonych na 2021 rok Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Wsparcie Enei zapewni reprezentacji Polski stabilizację niezbędną do przygotowań, tegorocznych kwalifikacji oraz ostatecznie startu w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.
Enea
11.01.2021r. 13:55

Do szpitali i ośrodków leczniczych w całej Polsce trafia kolejne wsparcie finansowe od Grupy Enea. Przekazywane za pośrednictwem Fundacji Enea środki są przeznaczane m.in. na zakup sprzętu medycznego, potrzebnych środków higieny i ochrony osobistej. W 2020 r. do 51 ośrodków z terenu działania Grupy Enea trafiło ponad 5 mln zł. Teraz placówki medyczne otrzymują kolejną pomoc.
Enea
08.01.2021r. 11:09

Enea od lat wspiera koszykarzy z Zielonej Góry − aktualnych Mistrzów Polski. Co roku zwiększany jest zakres współpracy pomiędzy Eneą a zielonogórskim klubem. W 2021 r. przemodelowaniu ulega nazwa klubu, od dziś pierwszy człon należy do koncernu energetycznego − Enei.
Enea
25.12.2020r. 13:01

Enea, stawiając sobie za cel upamiętnienie Powstania Wielkopolskiego i jego bohaterów, stworzyła we współpracy z Towarzystwem Projektów Edukacyjnych, projekt interaktywnych lekcji historii dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych z województw wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Jeszcze szerszy zasięg będzie miał konkurs dla młodzieży, nauczycieli i dyrektorów szkół - wszystko w ramach inaugurowanego właśnie projektu "Z Wielkopolski do Wolnej Polski. Młodzi o 27 grudnia 1918 roku".

Enea
22.12.2020r. 05:42

Strategia zaprezentowana przez Lubelski Węgiel Bogdanka jest odpowiedzią na wyzwania zawarte w projekcie Polityki Energetycznej Polski do 2040 roku. Koncentruje się przede wszystkim na utrzymaniu zdolności produkcyjnych, wysokich wskaźników rentowności, poszanowaniu środowiska i utrzymaniu pozycji filaru gospodarczego i społecznego regionu. Kluczem do osiągnięcia tych celów ma być dywersyfikacja obszarów swojej działalności oraz dwuproduktowość, czyli selektywne wydobycie węgla koksowego.
Enea
06.12.2020r. 09:20

W stolicy Wielkopolski czuć już atmosferę zbliżających się Świąt. Miasto zostało rozświetlone blaskiem bożonarodzeniowych ozdób, które pojawiły się na głównych ulicach w centrum Poznania. W tym roku, poza dotychczas eksponowanymi świetlnymi konstrukcjami nawiązującymi do historii i architektury miasta, pojawiły się nowe, dodatkowe elementy. To świąteczna niespodzianka od poznańskiej Grupy Enea.

Enea
05.12.2020r. 09:21

Wolontariat pracowniczy w Grupie Enea ma już niemal dziesięć lat, choć tradycja takich działań w firmie jest znacznie dłuższa. Przez ten czas udało się zrealizować wiele dużych i małych przedsięwzięć i akcji, pomagając dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom, osobom chorym i potrzebującym, a także wielu instytucjom działającym społecznie na terenie całej Polski. Z roku na rok w akcje społeczne organizowane przez Grupę Enea włącza się coraz więcej pracowników. Przybywa inicjatyw zgłaszanych przez samych wolontariuszy. W Międzynarodowym Dniu Wolontariusza dziękujemy im za aktywność i pracę na rzecz innych.

Enea
18.11.2020r. 14:08

W zarządzaniu przedsiębiorstwem coraz większego znaczenia nabiera konieczność optymalizacji poboru energii elektrycznej w godzinach największego zapotrzebowania na moc. Na rynku pojawiły się już narzędzia, oprogramowania wspierające specjalistów odpowiedzialnych za zarządzanie, optymalizację kosztów czy gospodarkę energetyczną w firmie. Wśród nich Enea Optima - usługa dla przedsiębiorców z grup taryfowych C2x, Bxx oraz Axx. Aplikacja umożliwia zdalną akwizycję danych pomiarowych oraz efektywne zarządzanie poborem energii elektrycznej.
Enea
30.10.2020r. 13:42

Enea została nagrodzona za zaangażowanie na rzecz tworzenia przyjaznego miejsca pracy. Wyróżnienie "Friendly Workplace 2020" przyznaje od 2018 roku portal MarkaPracodawcy.pl.
Enea
16.10.2020r. 08:43

Enea Elektrownia Połaniec otrzymała nagrodę "Kryształy Przetargów Publicznych" w kategorii "Inwestycje wpływające na ochronę środowiska i gospodarkę wodną". Doceniona została praca specjalistów z Połańca, którzy zaangażowani byli w przygotowanie przetargu na instalację katalitycznego odazotowania (SCR) dla bloku energetycznego nr 5 elektrowni. Blok ten przeszedł w ostatnim czasie gruntowną modernizację, która poprawiła parametry jego pracy.
Eneacire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE