ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
CENTRUM PRASOWE
25.03.2015r. 17:12

Grupa Enea bierze udział w programie stażowym Ministerstwa Skarbu Państwa – „Budujemy wartość polskiej gospodarki. Pracuj dla nas!”. W trakcie trwania projektu zostaną wyłonieni najlepsi absolwenci polskich uczelni, którzy w połowie roku zaczną u nas płatne, kilkumiesięczne staże.
Enea
17.03.2015r. 10:10

„Zastosowanie rozłączalnych mostków w sieci napowietrznej średniego napięcia dla zmniejszenia wskaźnika przerw w dostawach energii elektrycznej” – to projekt, który zwyciężył w pierwszej edycji wewnętrznego konkursu „Moc innowacji” w Enea. Autorem zwycięskiego projektu jest Stefan Waszak z Enei Operator. Założenia projektu zostaną wykorzystane w codziennej pracy spółki.
Enea
04.03.2015r. 09:38

Dzięki zaangażowaniu pracowników ENEA Operator Oddział w Zielonej Górze (Rejon Dystrybucji Krosno Odrzańskie) w województwie lubuskim pojawiły się kolejne platformy lęgowe dla rybołowów. 19 lutego 2015 r. energetycy zamontowali sztuczne platformy lęgowe na dwóch słupach wysokiego napięcia na terenie powiatu krośnieńskiego.
Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska
13.02.2015r. 11:09

Krzysztof Zamasz, prezes zarządu Enei odebrał wczoraj podczas uroczystej gali wyróżnienie „Ten, który zmienia polski przemysł”. Tytuł został przyznany za budowę nowoczesnego bloku w Elektrowni Kozienice.
Enea
14.11.2014r. 11:09

Grupa Enea opublikowała trzeci już raport społecznej odpowiedzialności biznesu, po raz kolejny w wersji elektronicznej. Dokument powstał zgodnie z najnowszymi standardami raportowania danych pozafinansowych GRI G4. Nowością w raporcie są filmowe wypowiedzi interesariuszy.
ENEA
21.10.2014r. 09:46

Enea została wyróżniona w konkursie „The Best Annual Report 2013” za najlepszą prezentację wyników finansowych w sprawozdaniu z działalności. Nagroda przyznawana jest co roku dla najlepiej raportujących spółek notowanych na warszawskiej giełdzie. Organizatorem konkursu jest Instytut Rachunkowości i Podatków, a partnerem strategicznym Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.
Enea
01.10.2014r. 11:34

Rozmowa z Pawłem Orlofem, wiceprezesem Enea ds. Korporacyjnych,
Enea
30.09.2014r. 14:39

Enea Operator informuje, że ze względu na dużą liczbę wpływających do spółki wniosków o dokonanie wpisu do Wykazu Wykonawców Kwalifikowanych (WWK) oraz zapytań wykonawców noszących się z zamiarem przystąpienia do systemu prekwalifikacji, podjęto decyzję o przesunięciu terminu wdrożenia WWK do 20 października br.
Enea Operator
30.09.2014r. 10:11

Okazją do wczorajszego spotkania w Zespole Szkół Elektrycznych nr 1 w Poznaniu było uroczyste oddanie do użytkowania nowego boiska sportowego oraz dwóch pracowni zawodowych: elektronicznej i energetycznej. Pracownia energetyczna powstała dzięki wsparciu spółki Enea Operator, która szkołę energetyczną objęła swoim patronatem.
Enea
26.09.2014r. 17:39

Coroczny Konkurs Prac Pod Napięciem w Enea Operator zakończony. Czwartą już edycję wygrali: Łukasz Szłapka i Mirosław Maćkowiak z Oddziału Dystrybucji Poznań. Konkurs jest ważnym wydarzeniem w kalendarzu nie tylko Spółki ale i Grupy Enea, jedynym takim w branży energetycznej. Jego głównym celem jest promowanie technologii PPN.
Eneacire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE