ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
CENTRUM PRASOWE
26.09.2014r. 08:47

W Sali Kolumnowej lubuskiego Urzędu Marszałkowskiego odbyło się spotkanie zarządu Enea Operator z samorządowcami, naukowcami a także przedstawicielami branży energetycznej z obszaru wytwarzania energii elektrycznej. Konferencję pod hasłem „Rozbudowa sieci elektroenergetycznej szansą rozwoju gospodarczego Województwa Lubuskiego” patronatem objęła Pani Marszałek Elżbieta Polak.
Enea
10.09.2014r. 12:25

- Wszystko idzie zgodnie z planem. Patrząc na naszą pracę można regulować zegarki – zapewniają ekipy pracujące przy budowie nowego bloku energetycznego 1075 MW Grupy ENEA. To jedna z największych inwestycji w Polsce. W sobotę plac budowy na terenie elektrowni w Kozienicach odwiedzili Marszałek Sejmu Ewa Kopacz i Minister Skarbu Państwa Włodzimierz Karpiński.
ENEA Wytwarzanie S.A.
06.08.2014r. 12:12

Od 1 sierpnia klienci indywidualni mogą korzystać z nowego produktu Enei pod nazwą "Energia z kontem". Korzystając z produktu klienci mogą zaoszczędzić na opłatach za energię elektryczną i równocześnie zarobić na promocyjnym rachunku bankowym w Getin Banku – razem nawet do 400 zł.
Enea
07.07.2014r. 10:49

W czerwcu w Enea Operator zostało zatwierdzone wprowadzenie zasad prekwalifikacji wykonawców w obszarze najczęściej udzielanych przez Spółkę zamówień - elektroenergetycznych robót budowlanych oraz usług projektowych. Zasady zaczną obowiązywać od 1 października 2014 roku.
Enea
18.06.2014r. 10:51

17 czerwca w Warszawie odbyło się seminarium pt. „Rynki mocy w Polsce - kluczowe aspekty prawne, techniczne i ekonomiczne”. Inicjatorem wydarzenia była ENEA S.A., a współorganizatorem DM BZ WBK. Spotkanie dedykowane było przedstawicielom TFI, OFE i domów maklerskich. W seminarium wzięło udział 22 reprezentantów instytucji finansowych.
Enea
03.06.2014r. 05:44

W kategorii Mecenas Kultury nagrodę otrzymał Klub Mecenasów Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, którego Enea jest członkiem. Minister Bogdan Zdrojewski docenił wkład czterech firm w rozwój tego ważnego dla Polaków miejsca.
Enea
13.03.2014r. 09:17

W trosce o poprawę efektywności energetycznej, spółka Enea Operator zaangażowała się w projekt „Ekokreatywne firmy – nowe kompetencje – czysty zysk”, finansowany ze środków Unii Europejskiej. Dzięki tej inicjatywie, właściciele małych i średnich firm, przyłączonych do sieci Enea Operator, mogą skorzystać z bezpłatnych usług audytowych, służących obniżeniu kosztów i strat energii w przedsiębiorstwie.
Enea
28.02.2014r. 10:00

Jednym z priorytetów Enea Operator jest dbałość o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i osób postronnych. W spółce od lat realizowany jest program ratownictwa przedmedycznego, pojazdy pogotowia energetycznego wyposażone są w ponadstandardowy sprzęt ratujący życie. Teraz przyszedł czas na umieszczanie w pojazdach służbowych kart ratowniczych. W ślad za Enea Operator poszły również inne spółki grupy Enea, m.in. Zakład Transportu.
Enea
17.02.2014r. 12:18

Spółka Enea Operator ogłasza konkurs na najlepszą pracę doktorską, magisterską lub inżynierską o tematyce energetycznej. Konkurs rusza dzisiaj 17 lutego. Oceny i wyboru zwycięskich prac dokona Rada Naukowa ENEA Operator. Autor najlepszej pracy może wygrać 7000 zł.
Enea
17.01.2014r. 14:01

W poniedziałek 13 stycznia odbyła się robocza wizyta Wiceminister Gospodarki, Handlu i Przemysłu Japonii Midori Matsushima w ENEA Wytwarzanie w Kozienicach.cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE