ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREGłos Enei
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KONTAKT
MATERIAŁY PROBLEMOWE

Obloty linii wysokiego napięcia z wykorzystaniem dronów w Enea Operator
06.05.2015r. 14:04

Bezzałogowe statki latające (zwane potocznie dronami) były do niedawana kojarzone wyłącznie z zastosowaniem militarnym. Coraz większe zainteresowanie świata nauki i biznesu sprawiło, że rynek dronów rozwija się bardzo dynamicznie, a ich zastosowanie jest coraz bardziej zróżnicowane i coraz częściej komercyjne. Spółka Enea Operator przetestowała jedno z ich możliwych zastosowań – czyli wykorzystanie dronów do oblotów linii wysokiego napięcia.
Autorzy: Rene Kuczkowski (Enea Operator), Dariusz Duda (Enea)
Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE